Ochrana osobních údajů

Jsem zodpovědná při zpracování a ochraně osobních údajů. Osobní údaje, které získávám během vašich návštěv na mých webových stránkách, zpracovávám v souladu se zákonem č. 101/2000 sb. o ochraně osobních údajů.

Jak zpracovávám údaje a zabezpečuji je?

Pro zpracování a zabezpečení osobních údajů využívám služeb ověřeného poskytovatele s příslušnými certifikacemi a zápisem u Úřadu na ochranu osobních údajů České republiky. V případě zájmu vám poskytnu bližší informace.

Pokud si budete přát, odpovím vám rovněž, zda o vás eviduji nějaké informace a jaké to jsou. Jestliže z této komunikace vyplyne, že informace nejsou aktuální, samozřejmě je na vyžádání ihned opravím.

Pokud byste tedy měli nějaké otázky, které se týkají zpracování vašich osobních údajů, napište mi na atelier.juda@post.cz

Kdy a jaké informace eviduji?

Při návštěvě našich webových stránek zaznamenávám pomocí standardního google analytického nástroje vaši IP adresu (kterou vám přidělil váš poskytovatel internetu), zda jste přišli z nějakého webu, či přes odkaz z e-mailu, datum, délku návštěvy a vaši přibližnou lokalizaci.

Jak používám osobní údaje? Umožňuji jejich postoupení?

Sesbírané informace mohu využít pro technickou stránku svého webu, vyhodnocení webové analýzy, či pro přiměřené marketingové účely. Všechny vaše osobní údaje zůstávají pouze v mém zpracování a nebudu je poskytovat žádné třetí straně.